Willa Dobry Dom - Jelenia Góra - Jagniątków
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Jelenia Góra - Jagniątków. Powrt na stron gwn

Jesteś 34028
gościem
na naszej stronie


Start

Willa Dobry Dom znajduje się w turystycznej dzielnicy Jeleniej Góry -Jagniątkowie - około 700m n.p.m. Przejrzyście czyste powietrze oraz krystaliczna woda płynąca z samego serca Karkonoszy zapewnią udany wypoczynek.

Jagniątków posiada wspaniałe warunki klimatyczne i turystyczne; stanowi doskonały punkt wyjścia na Karkonosze i Przedgórze. 

W pobliżu  znajdują się takie miejscowości jak; Szklarska Poręba, Jakuszyce, Karpacz czy Uzdrowisko Cieplice, jak również cała kotlina jeleniogórska ze swoimi zamkami i pałacami.

Posiadamy pokoje z łazienkami, parking na posesji, duży ogród- możliwość ogniska i grilla, zwierzęta mile widziane.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00 i trwa do godz. 11.00 dnia następnego.

Na terenie obiektu:

-parking,

-grill,

-miejsce na ognisko,

-internet wi-fi.

W celu rezerwacji należy wpłacić zadatek na konto, reszta kwoty płatna po przyjeździe.

 

Zajrzyjcie na

willadobrydom.blogspot.com


Pamiętacie "Sielankę o domu" Wojtka Bellona? - "...a góry nade mną jak niebo, a niebo nade mną jak góry" - to magiczne miejsce. Okolica pełna atrakcji w samym centrum Karkonoszy - rzut kamieniem do Karpacza i Szklarskiej Poręby. Pozwólcie nutom historii i klimatu Dobrego Domu koncertować przy herbacie . Skorzystajcie z okazji, aby odpocząć od zgiełku cywilizacji.

Jagniątków to magiczne miejsce. Szlaki turystyczne, trasy rowerowe, nartostrady i zabytki zapraszają przez cały rok. My również zapraszamy Państwa do spędzenia swego wolnego czasu w Dobrym Domu.

 

Zajrzyjcie  na

willadobrydom.blogspot.com

Okolice Jagniątkowa obfitują w wiele atrakcji turystycznych.

Z Willi Dobry Dom lezącej w centrum Karkonoszy jest wszędzie blisko. Szlaki turystyczne zaprowadzą każdego piechura w urocze zakątki górskiej okolicy. Warto zwiedzić Zamek Chojnik w Sobieszowie (5 km), Wieżę Rycerską w Siedlęcinie (14,5 km), Wodospady Szklarki i Kamieńczyka w Szklarskiej Porębie (5,5 km), Zamek Czocha w Leśnej (44,5 km), Świątynię Wang w Karpaczu (18 km) czy pałace w Wojanowie (21 km), Karpnikach (24 km) i Staniszowie (14 km). Można też wybrać się na ryby na podgórzyńskie stawy (8,5 km).

Bardzo dobrze oznakowane trasy rowerowe o różnym stopniu trudności są idealne na wycieczki rodzinne, jak i zadowolą  wyczynowców.

Warto skorzystać z kulturalnych atrakcji Jeleniej Góry (14,5 km) lub spacerem udać się do Michałowic (2 km) i odwiedzić Teatr Nasz.

Zimą narciarze mogą poszaleć na zjazdówkach w Szklarskiej Porębie (6 km) lub Harrachowie czy Rokytnicach (20 km), a miłośnicy narciarstwa biegowego mogą do woli uprawiać białe szaleństwo na Polanie Jakuszyckiej (14 km), lub po prostu wybrać się na spacer na biegówkach Ścieżką pod Reglami, która bierze swój początek 500 m od Willi Dobry Dom.

 

Zajrzyjcie na

willadobrydom.blogspot.com


Copyright 2000 - 2018 | Zaloguj |